اتصالات

به دلیل ساختار موفق، سازگار و قابل اعتماد اتصالات پلی اتیلن 63 بسیار ارجح است. این ماده ای است که اگر در مرحله تولید و در انتخاب مواد اولیه تولیدکنندگان ترجیح داده شود، پشیمان نمی شود.

به همین دلیل به راحتی می توان گفت که طیف محصولات بسیار موفقی را ایجاد کرده است.

HDPE، آستین، آداپتور فلنج، زانویی، تی و غیره شروع به استفاده در تولید قطعات اضافی کرده و به لطف نتایج موفقیت آمیز بیشتر تولید می شود.

محصولات تولید شده با این ماده بادوام تر، سبک تر، انعطاف پذیرتر و مقرون به صرفه تر هستند. تزریق پلاستیک یک روش تولید قطعات پلاستیکی است.

اول از همه، فرآیند تزریق سریع مواد اولیه ای که از آن تولید می شود به داخل محفظه ظرف از ورودی رانر در محدوده دمایی بالاتر از دمای ذوب در یک ظرف دربسته اعمال می شود.

سپس با فاز اتو و فاز نگه داشتن، تحمل ابعادی و بصری قطعه به حد قابل قبولی می رسد. در نهایت به پلاستیک اجازه داده می شود تا به زیر دمای قالب گیری خود برود و پلاستیک از قالب خارج شود.

اتصالات

از آنجایی که این روش تولید برای تولید انبوه بسیار مناسب است، در این بخش به طور گسترده ای ترجیح داده شده و همچنان ادامه دارد.

با این روش می توان قطعاتی در اندازه ها و دسته بندی های مختلف از کوچکترین عناصر گرفته تا محصولات صنایع دفاعی تولید کرد.

باحال است با این روش می توان سطوح، اشکال و رنگ های مختلفی تولید کرد. علاوه بر این، مواد بسیار کمی در طول تولید از بین می رود.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این روش این است که امکان تولید بیش از یک شکل و اندازه با یک قالب را می دهد.

به این ترتیب در زمان و انرژی صرفه جویی می شود و بازخورد سالمی به تولیدکننده می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *