سبد حصیری

دکوراسیون با گذشت سالها فراز و نشیب های زیادی دارد. از آنجایی که همه چیز اختراع شده است و بادهای خانگی و بازیابی طبیعت در حال وزیدن است، وقت آن است که به موادی که قبلا استفاده شده است برگردیم. یکی از آنها حصیری است. سبدهای حصیری و مواد جذب شده مانند چوب خیزران یا بامبو با پول بسیار کمی خریداری می شوند و برای یک خانه خوب تزئین شده ضروری هستند.

سبدهای حصیری
استفاده از سبدها
سبدهای حصیری یا سبدهای حصیر بافی شده برای سفارش و سازماندهی انواع وسایل خانگی با سبکی بسیار ایده آل هستند. از سبدها می توان برای نگهداری موارد زیر استفاده کرد:

نان، میوه یا سبزیجات.
قارچ ها را در پاییز بچینید.
کتاب و مجلات.
پشم کار می کند.
کاشت گلدان و گیاه.
پتو و لباس.
اسباب بازی های کودکان.
سبد لباس های کثیف برای ماشین لباسشویی.
کنترل های لوازم خانگی و غیره

اگر از سبدهای حصیری برای نگهداری میوه ها و سبزیجات استفاده می کنید، توصیه می کنیم روزنامه یا پارچه ای را بین حصیری و میوه قرار دهید تا لکه و رطوبت نبیند.

و اگر از آنها به عنوان گلدان استفاده می کنید، فراموش نکنید که باید یک بشقاب یا سینی برای جمع آوری آب در پایه سبد قرار دهید. و اینکه گیاه همیشه باید در گلدان سرامیکی یا پلاستیکی باشد. نباید سبد را با خاک پر کنید زیرا برای دریافت خاک یا رطوبت آن آماده نیست.

مواد
در مورد مواد، مواد اصلی حصیری و همچنین حصیری هستند. خیزران (که به آن حصیری یا حصیری نیز می گویند) تعداد بسیار زیادی (تخمین زده می شود حدود 600) گونه از نخل های کوهنوردی از جنس Calamus را در بر می گیرد. این گیاهان با ساقه بسیار نازک هستند که ارتفاع آنها به چندین متر می رسد. کشور اصلی تولید کننده حصیر در جهان اندونزی است.

هیچ چیز از حصیر هدر نمی رود. ساقه های باریک برداشت شده و به صورت نوارهایی با دست پوست کنده می شوند که برای صنعتگران مبلمان باغبانی و سبدگردانی به صورت یک فیبر قوی بافته می شود.

حصیر چوبی

به نوبه خود، ضخیم ترین، کامل ترین و استوانه ای ساقه ها در ساخت راکت برای تکان دادن فرش، چوب یا چوب طبل، مقاوم در برابر جغجغه های موسیقی استفاده می شود.

به غیر از حصیری، از اسپارتو، پیتا، آگاو و نخل نیز برای ساخت سبدهای دستی، سبد یا سبد اسپارتو استفاده می شود. سبد حصیری در تابستان برای حمل لوازم ساحل یا استخر یا خرید سبک از سوپرمارکت بسیار مفید هستند.اگر گیاهان مورد علاقه شما هستند و سبدی می خواهید که برای گلدان های شما مناسب باشد، همیشه می توانید از سنبل آبی یا کامالوت یا نی دریایی استفاده کنید که رطوبت را بهتر تحمل می کنند زیرا گیاهان آبزی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *