عسل

سه نوع اصلی عسل صخره ای وجود دارد که می توانید خریداری کنید:

عسل معمولی همان عسلی است که معمولاً در اکثر خواربارفروشی ها پیدا می کنید، گاهی اوقات در یک بطری خرس شکل. پاستوریزه شده است که باعث ماندگاری طولانی می شود و به جلوگیری از کریستال شدن کمک می کند.

عسل خام مستقیماً از کندو می آید و پاستوریزه نمی شود. چون پاستوریزه نمی شود، ترکیبات مفید موجود در عسل در محصول نهایی حفظ می شود. ممکن است نتوانید عسل خام را در هر خواربار فروشی پیدا کنید، بنابراین اگر آن را به صورت آنلاین یا در بازار کشاورز خریداری می کنید، باید تحقیق کنید و مطمئن شوید که از یک منبع معتبر است.

عسل مانوکا از گل های درخت مانوکا که بومی نیوزلند است تولید می شود. این ترکیبات مشابه عسل خام است، اما چیزی که آن را منحصر به فرد می کند این است که دارای سطوح بالایی از خواص است که می تواند فعالیت ضد باکتریایی را تقویت کند.

صرف نظر از نوع عسلی که انتخاب می کنید، در اینجا چهار روش مورد علاقه من برای گنجاندن مقادیر کم در رژیم غذایی من آورده شده است:

1. شکر را با عسل عوض کنید. عسل در واقع 25 درصد شیرین تر از شکر سفره است، به این معنی که می توانید کمتر در دستور العمل ها استفاده کنید. برای مثال، اگر چیزی که می‌خواهید به یک فنجان شکر نیاز دارد، یک قانون خوب این است که با ¾ فنجان عسل همراه باشید.

2. آن را با نوشیدنی های مورد علاقه خود جفت کنید. عسل همراه کامل بسیاری از نوشیدنی ها است. چکاندن عسل در چای، قهوه، اسموتی یا کوکتل یک راه ساده برای شیرین کردن نوشیدنی بدون استفاده از شکر است.

3. عسل داغ درست کنید مقداری عسل را روی اجاق گاز روی حرارت ملایم برای چند دقیقه گرم کنید و ادویه دلخواه مانند فلفل قرمز یا پودر چیلی را به آن اضافه کنید. اجازه دهید یک دقیقه یا بیشتر طعم ها با هم ترکیب شوند، سپس از روی حرارت بردارید و هم بزنید. پس از خنک شدن می توانید آن را در شیشه ریخته و به دلخواه از آن استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *