شما همچنین می‌توانید دستور العمل‌های خوراکی‌های ویژه‌ای را که می‌توانید ارائه دهید، بیابید، در حالی که به هر شکلی از چای نگاه می‌کنید که با سماور چای زیبا، لیوان‌های کمری نازک، قوری‌های چینی به تولیدات فراتر از خود منجر می‌شود.

وقتی ملتی معتاد به چای وجود دارد، رفتارهای حساسی حتی از نظر الگوی مصرف بروز می کند. اگرچه چای قایقران که اخیراً به دلیل تولید آن‌ها مصرف آن افزایش یافته است.

در ادبیات عامیانه به نام چای شیک جایگاهی پیدا می‌کند، اما پودرهای به‌دست‌آمده از سایر گیاهان غیر از برگ‌های چای سیاه شناخته شده که در این کیسه‌ها به فروش می‌رسد، دارای گیاهی هستند. چای و اسامی مشابه

از این نظر، برای ارائه اطلاعات در مورد چای به دقیق ترین روش، نام چای در اصل نام گیاه است، نه خود نوشیدنی. اما پس از مصرف شدید در طول زمان، نوشیدنی های گرمی که از انواع برگ های گیاه به دست می آید، چای نیز نامیده می شود.

گیاه چای که منشاء آن برگرفته از دوران باستان و منشأ آن چین است، در اوایل به عنوان نوشیدنی مورد مصرف همه به حساب نمی آمد.
در مورد کشف آن، طبق یک افسانه چینی که بر اساس 3000 سال قبل از میلاد گفته شده است.
امپراطور چین و گیاه شناس، شن نونگ، یک روز عصر، در حالی که خدمتکارش در حال جوشیدن آب بود و او زیر درخت نشسته بود، چند برگ از درخت افتاد و در آب افتاد، سپس آب قهوه ای شد، این مایع جدید که بیرون آمد توجه امپراتور را به خود جلب کرد. و مایع را نوشید. افسانه ای مشابه در هند نقل شده است.
به گفته هندی ها اولین کسی که چای نوشید بودا است. وقتی بودا به خواب می رود، یک برگ چای را می جود و خستگی خود را برطرف می کند. نقطه شروع سفر این گیاه که به آن گل چای نیز می گویند، این گونه بیان می شود.
علاوه بر مصرف فشرده، با خواص چای همیشه گیاهی متفاوت است. همانطور که فواید نوشیدن چای کشف شده است، تعداد افرادی که چای می نوشند تا سالم تر زندگی کنند نیز افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *