تاب

مقرون به صرفه ترین نوع تاب، تاب ریلکسی چوبی هستند و دیدن آنها دلپذیر است. اگرچه کاملاً از آهن ساخته شده است، اما می تواند با نوع مناسب بالشتک راحت باشد.

کل ساختار از میله های نازک ساخته شده است. برخی از تاب های آهنی مخلوطی از چوب و میله دارند. این نوع تاب ها به دلیل کیفیت ساخت بادوام برای استفاده در پشت بام ایده آل هستند.

از بین انواع مختلف تاب، تاب هایی که از جوت ساخته شده اند بیش از هر نوع تاب دیگری در بازار مورد تقاضا هستند.

تاب‌های جوت از طناب‌های جوت ساخته شده‌اند و دارای چارچوبی برای آویزان کردن تاب از یا بدون آن هستند. همچنین، آنها در انواع شکل ها و اشکال موجود هستند.

برخی از آنها کاملاً قابل حمل هستند و می توانید تاب بدون قاب را در هر جایی که بخواهید حمل کنید. جوت نیز بسیار بادوام است.

برای کسانی که می خواهند رنگ بنگالی را به فضای داخلی خود بیاورند، تاب های جوت می تواند گزینه ایده آلی باشد.

یکی دیگر از مزیت های تاب جوت این است که طناب ها را می توان در رنگ های مختلف رنگ کرد تا برجسته شود یا با بقیه دکور ترکیب شود.

انواع مختلفی از تاب در بازار موجود است. با این حال، هنگام انتخاب تاب، ابتدا به تم خانه (در صورت وجود) یا نوع مبلمانی که در خانه خود دارید توجه کنید.

تشک یا کوسن تاب باید با پرده یا مبل اتاق هماهنگ باشد. اگر مبلمان فرفورژه دارید، حتما یک تاب از مواد مشابه انتخاب کنید یا اگر مبلمان چوبی دارید، با عصا یا تاب چوبی سبک رول کنید.

اگر بالکن یا فضای نشیمن خانه شما به اندازه کافی بزرگ است، تاب را در آنجا قرار دهید. تاب های فلزی یا چوبی به خوبی روی سقف خانه شما می آیند.

تاب های ساخته شده از عصا و بامبو در صورت وجود فضای کافی می توانند به خوبی در اتاق خواب شما هماهنگ شوند.

با این حال، هر جا که تصمیم به قرار دادن یا آویزان کردن تاب دارید، مطمئن شوید که برای کاهش احتمال تصادف، محکم نصب شده است.

یک مرد خردمند یک بار گفت: زیبایی شناسی می تواند نفس شما را بند بیاورد، اما عملکرد ضعیف می تواند باد را از سر شما بیرون کند.

بنابراین هنگام قرار دادن تاب در داخل یک فضا، عملکرد را در نظر بگیرید. اگر اتاق خواب شما فضای کافی ندارد، یک تاب بزرگ در فضای باز قرار ندهید، فقط به این دلیل که ظاهر بهتری دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *