حوله

هنگامی که به راحتی فکر می کنید، حوله تن پوش صبا نوع کیمونو یکی از انواعی هستند که ابتدا به ذهن می رسند. معمولاً روپوش‌ ها، روپوش‌ های اسپا و حوله‌ های حمام به این سبک ساخته می‌شوند.

نوع حمام سبک کیمونو جنسیتی جدا از اندازه و طرح ندارد، بنابراین هم برای آقایان و هم خانم ها استفاده می شود. روپوش های سبک کیمونو دارای یقه های صاف هستند.

معمولاً برای بستن جلوی عبا کمربند دارند. گاهی اوقات جیب هم دارند. در حالی که معمولاً این کار را نمی کنند، گاهی اوقات می توانند هود داشته باشند.

روپوش های کیمونو از پنبه برای دوش و کتان یا ساتن برای استفاده روزانه ساخته می شوند.

روپوش ها از پارچه های مختلفی ساخته می شوند. پارچه تری، وافل پنبه ای، مخمل پنبه ای، میکروفیبر، ترمه، مخمل خواب دار، ساتن و ابریشم پارچه های ارجح هستند.

اگر به دنبال قابلیت جذب هستید، روپوش های پارچه ای تری عالی هستند. آنها از پنبه مرغوب ترکیه ساخته شده اند.

حوله

روپوش های پنبه ای را می توان در وزن ها و تعداد نخ های مختلف یافت.

اینها با اصطلاحی به نام GSM اندازه گیری می شوند. تعداد نخ و جذب با هم کم و زیاد می شود. این پارچه ضخیم است، بنابراین برای بعد از حمام طولانی بسیار عالی است.

روپوش های وافل پنبه ای الگوهای شناخته شده ای به شکل وافل هستند. از پارچه تری نازک تر است.

با این حال، جذب آنها به اندازه پنبه تری نیست. از آنجایی که حمام‌های وافل نخی سبک‌تر هستند، بیشتر در محیط‌های گرم استفاده می‌شوند.

پارچه میکروفیبر از الیاف بسیار ریز ساخته شده است که به میلیون ها حلقه ریز بافته شده اند. به این ترتیب بافتی راحت و نرم به دست می آید.

میکروفیبر سبک و وزش است، بنابراین برای خشک کردن سبک و هوای گرم ترجیح داده می شود. این شامل میلیون ها حلقه ریز از الیاف پنبه است، بنابراین کاملا نرم است.

از آنجایی که از پنبه نیز ساخته شده است، کاملاً جاذب است، اما به اندازه سایر جایگزین های پنبه جاذب نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *