دفتر ها به شما کمک می کنند تا عمیق ترین، تاریک ترین، احمقانه ترین و احمقانه ترین افکار خود را به دنیای واقعی بیاورید. نمیخوای حرف بزنی؟ شما مجبور نیستید.

نوت بوک ها عالی هستند برخی از دفتر مشق ارزان نه تنها می‌توانند خارق‌العاده‌ترین طرح‌های جلد (سلام گربه‌های ناز یا مناظر آبی بداخلاق) را داشته باشند، بلکه دارای یک ابرقدرت شگفت‌انگیز نیز هستند. آنها به شما کمک می کنند تا عمیق ترین، تاریک ترین، احمقانه ترین و احمقانه ترین افکار خود را به دنیای واقعی بیاورید. نمیخوای حرف بزنی؟ شما مجبور نیستید. نمی‌خواهید اپلیکیشن یادداشت‌برداری را در گوشی خود جستجو کنید؟ ما شما را می شنویم.

وقتی شروع به جستجوی انواع مختلف نوت بوک می کنید، ممکن است کمی گیج شوید. نوت بوک های مختلف کاربرد و ویژگی های متفاوتی دارند. آنچه می خواهید از نوت بوک استفاده کنید تا حد زیادی تعیین می کند که کدام نوع را بخرید. بیایید گزینه های شما را بررسی کنیم، درست است؟

یک دفترچه مارپیچ کاملاً عرفانی و ماورایی به نظر می رسد، اما این دفترچه مارپیچ نیست. مارپیچ به صحافی اشاره دارد که دفترچه یادداشت را در کنار هم نگه می دارد. به نظر می رسد یک چوب پنبه بلند که از بالا به پایین حرکت می کند. نوت‌بوک‌های حلقه‌دار شبیه هم هستند. به جای یک مارپیچ بلند، حلقه‌های متصل بیشتر شبیه گیره‌هایی هستند که روی صفحات قرار می‌گیرند.

صحافی مارپیچی به نوت بوک اجازه می دهد صاف قرار گیرد تا بتوانید صفحات را به جلو و عقب برگردانید. انواع نوت بوک های مارپیچ می توانند از ۷۰ تا ۲۰۰ صفحه یا بیشتر داشته باشند، اگرچه ۱۲۰ صفحه رایج ترین هستند. نوت‌بوک‌های مارپیچ اغلب دارای کاغذ خط‌دار هستند، اما گاهی اوقات داخل آن‌ها خالی است. بقیه دارای صفحات نمودار هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *