پرایمرهای مبتنی بر حلال (با پایه روغن، الکل یا لاک) ضروری هستند هرگز از محصولات مبتنی بر آب برای پوشش اولیه استفاده نکنید.

الیاف چوب وقتی آب را جذب می‌کنند، بیش از حد متورم می‌شوند و در واقع دانه‌های برآمده روی سطح را دریافت می‌کنید که ماسه نمی‌شوند.

با این حال، پس از اینکه سطح با چیز دیگری آب بندی شد، رنگ مبتنی بر آب بر ام دی اف تأثیر منفی نمی گذارد.

من از رنگ لاتکس بر روی صفحات دیواری که به درستی مهر و موم شده اند و قالب گیری تزئینی استفاده می کنم، اما برای مبلمان یا کابینت های رنگ شده، کیفیت پرداخت رنگ روغنی یا لاکی را که با تفنگ اسپری استفاده می شود، ترجیح می دهم.

من از ترکیب دیوار خشک برای پر کردن لبه‌ها استفاده می‌کنم، چه به صورت مربعی بریده شده باشند و چه با یک بیت روتر شکل، و ترکیب را آزادانه با انگشت یا کف دستم اعمال می‌کنم.

بر خلاف بتونه های چوبی یا معمولی، ترکیب دیوار خشک بافتی سوپ دار دارد، بنابراین کمی شلخته است. اما پس از خشک شدن، به راحتی ماسه می شود.

برای لبه‌هایی که با روتر شکل می‌گیرند، می‌توانید از همان بیت روتر به‌عنوان یک خراشنده استفاده کنید تا قبل از اینکه لبه‌ها را با کاغذ سنباده کاربید سیلیکون 220 لمس کنید، گلوله‌های اضافی ترکیب را جدا کنید.

اتصال سریع زبانه و شیار روی اره رومیزی
دو عکس روند برش شیار در ام دی اف و سپس آسیاب کردن زبانه مطابق با استفاده از 1⁄16 اینچ را نشان می دهد تیغه به مجموعه دادو و تکه چوبی که به نرده اره بسته شده است.

دو برش، یک مفصل با کاتر سر دادو متناسب با عرض شیار، ابتدا شیار را برش دهید (سمت چپ). برای آسیاب کردن زبان منطبق، یک 1⁄16 اینچ اضافه کنید. تیغه به مجموعه دادو و یک تکه چوب به نرده اره (سمت راست).

دو عکس فرآیند سوراخ کردن پیلوت برای پیچ در ام دی اف را برای جلوگیری از شکافتن نشان می دهد.

خشک کن و سوراخ های پایلوت را قبل از مونتاژ نهایی دریل کن. پس از برش اتصالات، اما قبل از افزودن چسب، کابینت را مونتاژ کنید تا مطمئن شوید که همه اجزا به راحتی روی هم قرار می گیرند. در این مرحله می‌توانید در صورت لزوم سوراخ‌هایی را برای پیچ‌ها دریل کنید. سوراخ های خلبان ضروری هستند.

در غیر این صورت، پیچ ها ام دی اف را شکافته می کنند.

 

 • منابع:
  1. Building with MDF
 • تبلیغات: 
  1. با سیر مژه های خود را بلند کنید
  2. راه های رسیدن به موفقیت در کوتاه ترین زمان ممکن
  3. سفارش پودر آویشن کوهی 100 گرمی
  4. ساخت اولین لباس نامرئی جهان در چین !!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *