سبد حصیری

شرم آور است، اما هنر سبد بازی در حال از دست رفتن است. و این فقط در لئون اتفاق نمی افتد. در تمام مناطق اسپانیا رخ می دهد.

برخی از جوانان گام های خود را به سمت شهرهای بزرگ هدایت می کنند تا به دنبال فرصت هایی بهتر از فرصت هایی باشند که محیط روستایی می تواند به آنها ارائه دهد. برخی دیگر تصمیم می گیرند زندگی خود را بر روی شغل دانشگاهی متمرکز کنند. و بسیاری دیگر حوصله نیاکان ما را ندارند که ساعت ها و ساعت ها الیاف حصیر جنوب را برای شکل دادن به یک سبد زیبا در هم بگذرانند.

با این حال، شما از قبل ما را می شناسید. اگر کاری باشد که هرگز در مونکلوا د سان لازارو انجام نخواهیم داد، این است که از نجات سنت ها دست برداریم. و سبد فروشی یک سنت در منطقه است. از زمانی که ما اینجا بودیم، اجداد ما از سبدهای حصیر بافی شده برای جمع آوری شاه بلوط استفاده می کردند.

و تا زمانی که برسیایی‌ها به سختی ما وجود داشته باشند، به حفظ سنت‌هایی که ما را معتبر می‌سازند، ادامه خواهد داد. برای ما، سبدهای حصیری زیباترین در اسپانیا هستند و به همین دلیل است که امروز به آنها ادای احترام می کنیم. و علاوه بر این، ما فرصت را از دست نمی دهیم تا آنها را با بهترین محصولاتی که در اینجا در درست می کنیم پر کنیم.

نحوه انتخاب بهترین سبدهای حصیری در اسپانیا
سبدهای حصیری یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری اشیا و تزئین اتاق های مورد علاقه شما هستند.

رنگ طبیعی خنثی آنها باعث می شود که بتوانید آنها را هم در باغ یا تراس خانه و هم در داخل اتاق نشیمن خود قرار دهید. همچنین می‌توان آن‌ها را به راحتی رنگ کرد تا با محیطی متنوع‌تر سازگار شوند.

آیا شک دارید که چرا یک سبد حصیری می تواند برای شما مفید باشد؟ ما برای شما آن را سهل نمودیم.

دوام و طول عمر

یا عملکرد

یا مواد زیست محیطی

محصولات صنایع دستی ساخته شده با عشق و فداکاری.

به خواندن ادامه دهید، زیرا امروز ما تمام شک های شما را برطرف می کنیم.

حصیر چوبی

دوام و طول عمر.
سبدهای حصیری دوام و ماندگاری دارند که در انواع دیگر سبد حصیری نمی توانید پیدا کنید.

سبدهای حصیری ما با دست بافته شده از الیاف حصیر چوبی زیبا و مستحکم توسط صنعتگران متعهد ما ساخته شده است.

هر سبد برای تحمل وزن محصولات ایجاد شده است، بنابراین از پر کردن آن نترسید.

آنها به طور طبیعی انعطاف پذیر هستند و شکل خود را از دست نمی دهند، و بسیاری از طرح های ما تقویت کننده های اضافی مانند قاب های پست محکم و پایه های چوبی را ارائه می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *