غذا

اگر یک ماهی خانگی دارید، ممکن است فکر کنید که به او غذا ماهی قرمز یا تکه های ماهی را از فروشگاه حیوانات خانگی محلی بدهید کافی است. در حالی که ماهی شما را در طول روز نگه می‌دارد، به این فکر کنید چگونه دوست دارید برای تمام وعده‌های غذایی خود، هر روز، در تمام زندگی خود با فرنی تغذیه شوید؟

تنوع قطعا چاشنی زندگی است، اما چگونه رژیم غذایی ماهی خود را به درستی کامل کنید؟

البته، شما باید در مورد نوع خاص ماهی خود تحقیق کنید. اما ما چند نکته داریم که به شما کمک می کند بفهمید ماهی چه چیزی می تواند بخورد.

مانند مردم، برخی از ماهی ها گوشت می خورند، برخی دیگر نه. اما این یک انتخاب سبک زندگی نیست.

ماهی ها یا همه چیزخوار هستند، یا گوشتخوار یا گیاهخوار. بنابراین مطمئن شوید که می دانید ماهی شما چیست و بر اساس آن به آن غذا دهید.

هرگز و هرگز ماهی های گوشتخوار خود را با رژیمی که فقط از گوشت گاو تشکیل شده است تغذیه نکنید.

غذا

برخی افراد این کار را انجام می دهند، اما توصیه نمی شود زیرا ماهی ها در هضم گوشت گاو مشکل دارند. به جای آن استیک را به گربه بدهید، به این امید که وقتی شما نگاه نمی کنید سعی کند ماهی را بخورد.

ماهی شما؟ به آن خوراکی‌های کوچکی مانند مگس و کرم بدهید که همه آنها را می‌توانید در فروشگاه حیوانات خانگی محلی خود خریداری کنید.

هیچ کس دوست ندارد ماهی چاق را ببیند که روی یک قلعه پلاستیکی در مخزن ماهی تنبلی می کند. فقط درست نیست!

برای جلوگیری از این امر، مراقب باشید که بیش از حد به ماهی خود غذا ندهید یا خوراکی هایی با محتوای چربی بالا ندهید.

چربی بیش از حد می تواند به کبد آسیب برساند و حتی در نهایت آنها را از بین ببرد. درعوض، فقط تکه های با بالاترین کیفیت را بخرید که محتوای چربی آن ها در کناره آن ذکر شده است، همراه با بقیه مواد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *