فروش سبد حصیری  پیک نیک در بازار های داخلی کشورمان رایج شده است، این سبد ها دارای کارایی های متفاوتی هستند که بستگی به مدل آنها دارد. فروش سبد حصیری در کشورمان بسیار رشد کرده و پیشرفت خوبی داشته است. 

فروش سبد حصیری پیک نیک مسافرتی در سراسر کشور

خرید سبد حصیری پیک نیک از فروشگاه

خرید سبد حصیری پیک نیک از فروشگاهبرای خرید سبد پیک نیک مسافرتی می توانید به فروشگاه ها و مغازه های لوازم پلاستیکی یا لوازم سنتی مراجعه کنید. در این فروشگاه ها انواع سبد حصیری رنگی متنوع به مشتری عرضه می شوند.

 

یکی از جدیدترین سبد های تولید شده، سبد حصیری سنتی می باشد. بدنه ساخته شده در این سبد های پیک نیک از جنس حصیر می باشد و دارای فضاهای خالی و سوراخ دار است.بعضی از سبد های ساخته شده در کارگاه ها و کارخانه های کشورمان به صورت چند طبقه، دو الی چهارطبقه تولید می شوند.این محصولات ساخته شده برای حمل وسایل مسافرت یا پیک نیک، دارای پایه هایی از جنس استیل هم می باشند، بدنه این سبد ها را با استفاده از طناب هایی از جنس کنف پوشش ساده و تزئین کرده اند. 

فروش سبد حصیری پیک نیک با کیفیت عالی

فروش سبد حصیری پیک نیک با کیفیت عالیفروش سبد پیک نیک ترک و سبد حصیری درب دار با کیفیت عالی  در مراکز و نمایندگی ها این محصولات صورت می گیرد. 

تعدادی ازاین سبد های زیبا و خوش طرح حصیری، توسط بانوان کشورمان با دست درست می شوند، بدون اینکه از دستگاه یا وسیله ای استفاده شود، سبد های حصیری دستباف قیمت بیشتری از مدل های تولید شده در کارخانه ها دارند، زیرا بعضی از ویژگی های این سبدها خاص و بی نظیر است. سبد حصیری سنتی در چند مدل تولید شده و خرید و فروش آن هم در کشورمان گسترش یافته و رشد خوبی کرده است. تعدادی از این سبد های پیک نیک حصیری در مدل های سنتی به کشور های اروپایی و کشور های عربی و آسیایی صادر می شود.

کارخانه تولید سبد حصیری در انواع طرح ها و رنگ های مختلف

کارخانه تولید سبد حصیری در انواع طرح ها و رنگ های مختلف

برای تولید سبد پیک نیک فویل دار و سبد لباس کودک می توانید از حصیر هم استفاده کنید، کارخانه های زیادی در کشورمان اقدام به تولید این محصولات حصیری در انواع طرح ها و رنگ های مختلف کرده اند، بهترین سبد حصیری در این کارخانه ها تولید می شود. 

این محصولات تهیه شده با حصیر در مدل هایی با کارایی های متنوع طراحی و تولید شده اند، تعدادی از آن ها گرد، بعضی ها چند طبقه، و تعدادی هم درب دار و بدون درب هستند، در پایان تولید این محصولات ، آنها را با رنگ های قرمز، صورتی، زرد، آبی رنگ آمیزی می کنند تا زیباتر شوند، فروش بیشتری در میان مردم ایرانی و خارجی داشته باشند، رنگ استفاده شده در سبدهای حصیری ممکن است گیاهی و یا شیمیایی باشد. ابعاد و حجم های سبدهای حصیری برای حمل وسایل بایکدیگر متفاوت هستند. 

صادرات سبد حصیری پیک‌نیک به کشور های همسایه

صادرات سبد حصیری پیک‌نیک به کشور های همسایهسبد اسباب بازی حصیری و سایر سبد های حصیری پیک نیک، در بهترین کیفیت و جنس در کشورمان تولید می شوند. محصولات حصیری تولید شده به کشور های همسایه هم صادر می شوند. قیمت این محصولات صادراتی بستگی به سایز سبد حصیری تولید شده دارد. 

از این سبد حصیر ایرانی پایه دار تولید شده از حصیر، برای نگه داشتن  کتاب ها و انواع اسباب بازی ها،مواد غذایی،میوه،نان، استفاده می شود.این محصولات ویژگی ها و فواید فراوانی برای مشتری دارند که عبارت اند از: بسیار کم وزن هستند و می توان آنها را در صورت کثیف شدن، به راحتی بشویید. در هر دو مدل دست ساز وکارخانه ای، استحکام بالایی دارند و مقاوم هستند، قابلیت استفاده در همه جا را دارند، الیاف طبیعی به کار رفته در سبد های حصیری، باعث دوام بیشتر مواد غذایی درون آنها می شود. 

 

جدیدترین قیمت سبد پیک نیک با وسایل

جدیدترین قیمت سبد پیک نیک با وسایلقیمت سبد پیک نیک حصیری در ابعاد و جنس های مختلف، با همدیگر فرق می کند. جدیدترین قیمت سبد پیک نیک  دچار نوسان می شود و همیشه ثابت نمی ماند، دچار تغییرات زیادی در طول سال می شود.  

در تعدادی از شهرها، تولید و توزیع محصولات حصیری تولید سبد حصیری دسته دار بیشتر است، زیرا این شهر نزدیک دریا و رودخانه  هستند، حصیر موردنیاز خود را از کنار مرداب ها و حاشیه ی رودخانه جمع آوری می کنند.فروش سبد هایی که از جنس این حصیرها تولید شده اند، در کشور بسیار رونق گرفته است. در شهر های دیگر کشورمان با استفاده از ساقه های گندم،برنج و جو اقدام به ساخت سبد حصیری می کنند.

این محصولات کاربرد های بسیار زیادی برای خریداران دارند. یکی از کارایی های این محصولات، تزیین دکوراسیون آشپزخانه و اتاق ها می باشد که برای این منظور، از سبد های تزئین شده استفاده می شود، تعدادی از خانم های خانه دار برای نگهداری انواع سبزیجات و میوه ها از این محصولات استفاده می کنند. هرکدام از این سبدهای حصیری می توانند، وزن مشخصی را تحمل کنند، و بیشتر آنها تحمل وزن ۲۰ کیلو را هم دارند، به همین دلیل امروزه جای سبد های پلاستیکی را گرفته اند و جایگزین آنها شده اند. 

ارسال رایگان سبد مسافرتی برزنتی در کشور

ارسال رایگان سبد مسافرتی برزنتی در کشورتعدادی از شرکت هایی که در کار پخش محصولات حصیری از جمله سبد مسافرتی برزنتی هستند، محصولات سفارش داده شده  شما را به صورت رایگان به دست تان می رسانند.

هم اکنون محصولات حصیر جنوب نسبت به دیگرمحصولات استفاده بیشتری دارند، زیرا این محصولات حصیری مزایا و ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارند که عبارت اند از: این سبد ها دارای ویژگی زیست محیطی هستند، زیرا از مواد طبیعی در تولید آنها استفاده شده و سبب آلوده کردن محیط زیست و صدمه به آن نمی شوند، این محصولات حس طبیعی به انسان می دهند و زندگی را از حالت ماشینی در میاورند.

یکی دیگر از ویژگی های خاص سبد حصیری درجه یک پیک نیک این است که، این سبد ها به خاطر جنسی که دارند، گرد و خاک را به خودشان جذب نمی کنند، اما سبد هایی که از پلاستیک تولید شده اند به خاطر اینکه الکتریسیته ساکن می باشند، هر ذره موجود در هوا و گرد و خاک بر روی این سبد ها و محصولات پلاستیکی می نشیند.

در بعضی از کارخانه ها، برای زیباتر کردن محصولات و سبد های پلاستیکی خود، آن را در طرح هایی شبیه سبد های حصیری تولید کرده اند، در این سبد های پلاستیکی از حصیر هایی مصنوعی و پلاستیکی برای ساخت سبد استفاده شده است. سبد های حصیری دستباف مردم شمال کشورمان ، نسبت به شهر های دیگر معروفیت بیشتری دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *