سبد حصیری

حصارهای حصیری (اغلب به عنوان سبدهای لباسشویی نامیده می شوند) نه تنها برای نگهداری لباس ها، بلکه برای تزئین فضای داخلی نیز کاربرد دارند. بر اساس داده های صادراتی 2021 از گمرک ویتنام، 3 ماده طبیعی اصلی لوازم خانگی صادراتی عبارتند از: سنبل آبی، علف دریایی، حصیر. آنها به طور گسترده در تولید مانع لباسشویی استفاده می شوند، بیایید ببینیم که چرا آنها مناسب هستند.

سنبل آبی
سنبل آبی یکی از الیاف باکیفیت برای ساخت ظروف منزل به طور عام و مانع خشکشویی حصیری به طور خاص است. در سال 2021، صادرات سنبل آبی بیشترین حجم را در میان لوازم خانگی طبیعی صادر شده از ویتنام داشت. این مورد توسط مصرف کنندگان در ایالات متحده، استرالیا، کانادا و بسیاری از بازارهای اروپایی ترجیح داده می شود.

مانع لباسشویی حصیری سنبل آبی پیچ خورده
لباس‌های حصیر بافی شده ی پیچ خورده سنبل آبی مانع می‌شود
چرا سنبل آبی برای ساخت مانع عمده فروشی ایده آل است؟ به لطف ویژگی فیزیکی آن: ساقه های بلند و اسفنجی (ساقه). ساقه های خشک شده فوق العاده بادوام هستند و رنگ قهوه ای عسلی منحصر به فردی دارند. سدهای سنبل آبی دارای ساختار بسیار قوی برای ذخیره سازی تا 60 لیتر و رنگ های خاکی برای مطابقت با هر دکوری هستند.

در اینجا چندین سبک بافت سنبل آبی برای لباس‌های حصیری بادوام و تزئینی آورده شده است.

بافته شده از سنبل آبی
دست ساز، ساخته شده از
این بافت با چرخاندن سنبل آبی به دور هسته (شامل چند رشته علف دریایی) به منظور تشکیل ساختاری ضخیم با اسکلت فلزی ساخته می شود. در بین تمام بافت های سنبل آبی، بالاترین هزینه تولید را دارد زیرا تولیدکنندگان را ملزم به استفاده از مواد زیادی می کند. علاوه بر این، بافندگان نسبت به سایر سبک‌های بافندگی تلاش بیشتری می‌کنند، که به معنای هزینه کار بیشتر است.

ترکیبی از مواد: سنبل آبی، علف دریایی و یک قاب فلزی بافتی ضخیم، محکم و قوی ایجاد می‌کند – واقعاً برای لباس‌های حصیری مناسب برای نگهداری مقدار زیادی لباس.

بافت پیچ خورده از سنبل آبی
دست ساز، ساخته شده از
طناب های پیچ خورده از چرخاندن 2-3 ساقه سنبل آبی به هم ایجاد می شوند. این طناب ها بسیار جامد هستند، بنابراین مانع لباسشویی حصیری برای مدت طولانی راه حل های عملی ذخیره سازی خواهند بود. در حین تولید، این بافت پیچ خورده با اسکلت فلزی جفت می شود تا گیره ها به اندازه کافی قوی و خوش فرم باشند.

حصیر چوبی

بافت آجیل برنج یک سبک بافت سنتی از دوقلوی ساقه های سنبل آبی است. از آنجایی که ساقه ها اسفنجی هستند و قطر بسیار زیادی دارند (بزرگتر از علف دریایی)، هر بافت را شبیه به مغز برنج می کنند.

بافت مغز برنج را می توان بدون استفاده از اسکلت فلزی درست کرد. با این حال، برای دستبندهای سبد حصیری، این بافت برای دوام بیشتر باید دارای اسکلت فلزی باشد. این کمک می کند تا محکم تر شوند و احتمال تغییر شکل به دلیل بار سنگین لباس را به حداقل می رساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *