می توانیم برای درست کردن قهوه موكا قطر میتوانیم با دستور زیر  پیش برویم.

در یک قابلمه کوچک یا فنجان قابل استفاده در مایکروویو، شکر، پودر کاکائو و آب را با هم مخلوط کنید. روی اجاق گاز یا مایکروویو گرم کنید و هم بزنید تا سس کاملا یکدست شود.
قهوه و شیر را اضافه کنید و حرارت را ادامه دهید تا دم بکشد. اگر روی اجاق گاز درست می کنید، می توانید مخلوط را به شدت هم بزنید تا کف کند. در فنجان بریزید و در صورت تمایل روی آن را خامه فرم گرفته بریزید و لذت ببرید.

خامه اختیاری است، اما کمی چلپ چلوپ غنای واقعا خوشمزه ای به قهوه می دهد. اگر این همان چیزی است که در دست دارید، می توانید از نصف و نیم استفاده کنید. در مورد باقیمانده خامه غلیظ، پست من را بررسی کنید که با خامه خامه باقیمانده چه کار کنیم تا نکات نگهداری و ایده های دستور پخت باقیمانده ها را بررسی کنید.

شیر انتخابی شما: به طور پیش‌فرض، استارباکس از ۲ درصد شیر در نوشیدنی‌های قهوه خود استفاده می‌کند، اما شما می‌توانید از هر شیری که می‌خواهید از جمله شیرهای غیرلبنی استفاده کنید. هر چه شیر شما چربی بیشتری داشته باشد، نوشیدنی شما غنی تر و خامه تر خواهد بود.

همه مواد را در یک شیشه مزون ترکیب کنید. درب را محکم ببندید و روی آن را با حوله بپیچید (در صورتی که شیشه شما نشت کند).

چند شیک خیلی خوب بدهید تا همه چیز خوب مخلوط شود و شیر کف کند. داخل ماگ بریزید و به مدت 30 ثانیه یا تا زمانی که دم بکشد در مایکروویو قرار دهید.

درست کردن موکای سرد در خانه واقعاً آسان است، اما برای بهترین نتیجه، روشی که می‌خواهید استفاده کنید کمی با این دستور غذا متفاوت است. اگر امروز هوس سرماخوردگی موکای خود را دارید، دستور العمل موکای یخی من را بررسی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *