قیمت سبد حصیر چوبی بامبو برای صادرات به کشور های همسایه گران تر است. شاید شما نیز بسیاری از بافتنی های چوبی را دیده اید و یا درخانه نگهداری می کنید، اما باید بدانید که این سبد های بافته شده همه از چوب گیاهی به نام بامبو ساخته شده اند، گیاه بامبو معمولا درخت به حساب نمی آید اما از آن به عنوان گیاه غول پیکر نام برده می شود.

قیمت سبد حصیری بامبو برای صادرات به کشور های همسایه

خرید سبد حصیری در بازار داخلی و جهانی

خرید سبد حصیری در بازار داخلی و جهانیبرای خرید سبد حصیری از بازار  داخلی باید به شرکت های تولید کننده این محصول مراجعه فرمایید.

این محصول در بازار جهانی نیز فروش زیادی دارد و شما می توانید به نزدیک ترین شرکت تولید کننده ی انواع حصیر های سنتی و یا فروشگاه محصولات حصیری مراجعه کرده و این محصول را خرید کنید.

خرید انواع سبد از جمله سبد حمل مرغ زنده در بازار داخلی معمولا قیمت ها بسیار ارزان تر از بازار جهانی می باشد زیرا معمولا هر کسوری محصولات تولید شده در کشور خود را با قیمت بسیار مناسبی به دست مردم خود می رساند.

لیست قیمت این محصول به دیل نوسانات بازار همیشه به روز می شود و ثابت نیست به همین خاطر فروشندگان بازاری یا مدیران شرکت ها مجبورند این لیست را مداوم به روز کنند. البته در بازار داخلی برای یک فروسنده این امکان فراهم شده است که از شرکت خرید جمله ای انجام دهد تا با قیمت مناسب تری بتواند این محصولات را خریداری کند.

خرید جمله ای این گونه است که مثلا شرکت ها این محصول را به تعداد زیاد به یک فروشنده می فروشند و به دلیل جمله ای بودن فروش قیمت ها را پایین می آورند و خریدار می تواند با قیمت بسیار مناسب تری این محصول را خریداری کند. خریدار نیز وقتی این محصولات را از شرکت به فروشگاه خود انتقال داد می تواند با فروش دانه ای این محصولات آن به سود بسیار بالایی برسد.

فروش سبد حصیری بامبو به صورت قسطی

فروش سبد حصیری بامبو به صورت قسطیدر بعضی از سایت های اینترنتی فروش سبد حصیر بامبو بدون درب به صورت قسطی انجام می شود. البته این نوع خرید فقط مناسب مغازه داران و یا کسانی که این محصول را به تعداد انبوه نیاز دارند مناسب است. شرکت ها این امکان را ایجاد کرده اند که مثلا هر مغازه داری که دوست دارد این محصول را به تعداد زیاد بخرد و در بازار سبد حصیری بفروشد اما هزینه آن را ندارد، براحتی بتواند این محصول را با قیمت کمتری خریداری کرده و سپس به صورت ماه به ماه قسط محصول خریداری شده را پرداخت کند.

فروش قسطی این محصول به این گونه است که مثلا فردی که تمایل دارد به صورت اقساطی سبد های حصیری بخرد به شرکت مراجعه می کند و به اندازه ای که قرار است خرید کند به شرکت چک یا سفته می دهد، شرکت نیز خرید اورا ثبت کرده و قسط بندی می کند، فرد نیز سر زمان های مقرر شده باید قسط محصول را پرداخت کند.

قیمت سبد لباس حصیری بامبو برای صادرات

قیمت سبد لباس حصیری بامبو برای صادراتقیمت سبد لباس حصیری بامبو برای صادرات کمی بالاتر از قیمت دیگر انواع این محصول می باشد. سبد لباس حصیری که با چوب گیاه بامبو ساخته می شود بسیار محکم است و نسبت به سبد های دیگر محکم تر ساخته می شود. بخاطر همین قیمت آن نیز بالاتر می رود. همچنین این محصول به کشور های دیگر نیز صادرات می شود و قیمت صادراتی آن نیز بالاتر است.

یکی از سبدهایی که به کشور های خارجی صادرات می شود سبد گل بامبو است، این سبد بسیار محکم بافته می شود و در آن گل های خانگی بسیار زیبا کاشته می شوند، همچنین وقتی گل را در این سبد می کارند نمای سنتی پیدا کرده و بسیار زیبا می شود. قیمت سبد گل صادراتی نیز نسبت به قیمت آن در داخل کشور بالاتر است.

فروشنده سبد حصیری سنتی در کشور

فروشنده سبد حصیری سنتی در کشورفرشنده سبد حصیری تزئینی سنتی در کشور همان فروشندگان بازاری هستند که این محصول را به صورت انبوه و جمله ای و همچنین با قیمت کمتر خریداری می کنند و سپس با فروش دانه ای محصول در بازار به سود خوبی می رسند. فروشنده سبد های حصیری گاهی خود نیز به تولید این محصول می پردازند.

در سرتاسر کشور خانم های هنرمند زیادی هستند که هنر سبد بافی را آموخته اند و به راحتی با تهیه گیاه بامبو این گونه سبد هارا می بافند و در بازار تهران یا شهر های بزرگ که جمعیت زیادی دارند عرضه می کنند و به سود بسیار خوبی می رسند. همچنین اگر این افراد مغازه ای داشته باشند نیز به راحتی این محصول را در مغازه های خود با قیمت بسیار مناسب تر به فروش می رسانند.

صادرات سبد بامبو گرد به کشور‌ های همسایه

صادرات سبد بامبو گرد به کشور‌ های همسایهصادرات بامبو گرد به کشور های همسایه مثل افغانستان، عراق، پاکستان وترکیه رونق لسیار خوبی پیدا کرده است. این کشور ها معمولا با قیمت بسیار خوبی انواع سبد حصیری از جمله سبد حصیری نان را از ایران خریداری می کنند. محصولات ایرانی در جهان بسیار پرطرفدار و محبوب هستند و این محبوبیت به این خاطر است که معمولا محصولات ایرانی با کیفیت بسیار بالا و بی نظیری تولید می شوند و این باعث شده است که مردم سرتاسر جهان به سمت این محصولات جذب بشوند.

شرکت های زیادی در این هستند که به تولید این محصول پراخته اند، این شرکت ها تمام سعی و تلاش خودرا می کنند که بتوانند محصولات با کیفیت بسارند و محصولات خود را با بهتدین و مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود برسانند. این شرکت ها تمام سعی و تلاش خودرا می کنند که قیمت هایشان را بالا نبرند اما معمولا محصولاتی که به کشور های دیگر صادرات می شوند قیمت بالاتری نسبت به محصولات فروخته شده در کشور خواهند داشت. هدف شرکت ها از تولید سبدهای زیبا و با کیفیت مثال زدنی این است که بتوانند رضایت مشتریان خودرا به دست بیاورند و بتوانند درجه کیفی محصولات خودرا در سطح جهانی بالا ببرند.

مرکز تهیه و توزیع سبد بامبو در مشهد

مرکز تهیه و توزیع سبد بامبو در مشهدمرکز تهیه و توزیع سبد بامبو در مشهد همان شرکت ها هستند که ابتدا با تولید این محصول به شکل های زیبا و مختلف، سپس آن هارا روهم چیده و در بازار توزیع می کنند. توزیع این محصول به عهده فروشندگان بازاری نیز هست، زیرا ابتدا این فروشندگان خستند که این محصول را از شرکت خریداری کرده و به دست مشتریان خود می رسانند.

در مشهد انواع سبد ها تهیه می شود. سبد حصیری پلاستیکی، سبد حصیری خام، سبد حصیری میوه، سبد کف چهارگوش بامبو، سبد بامبو گرد خورشیدی، سبد چوبی گل و سبد میوه ۲۰ کیلویی از انواع سبد های تولید شده در مشهد هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *