لوله

PEX در برابر تجمع رسوب، که در لوله های مسی رایج است، مقاومت می کند. لوله پلی اتیلن 4 اینچ اصفهان همچنین در برابر خوردگی و کلر مقاوم است و می تواند دماهای بسیار بالا و پایین را تحمل کند.

لوله SharkBite PEX برای بالاترین سطح مقاومت در برابر کلر (100٪ کلر در 140 درجه فارنهایت) آزمایش شده است و دارای گواهینامه مطابق با الزامات مقاومت اکسیداتیو ASTM F876 برای گردش مجدد مداوم است.

لوله SharkBite PEX نسبت به لوله های صلب مانند CPVC و مسی در شرایط انجماد کمتر مستعد ترکیدگی است، زیرا این لوله در دماهای شدید منبسط می شود و شکننده نمی شود.

همچنین دمای بیرونی بر نصب SharkBite PEX با اتصالات SharkBite تأثیری نمی‌گذارد، زیرا می‌توان بلافاصله پس از انجام تمام اتصالات آن را آزمایش کرد.

توجه داشته باشید که حتی اگر PEX در برابر یخ زدگی مقاوم است، همچنان باید از اقدامات احتیاطی استاندارد عایق استفاده کنید.

هنگامی که با PEX لوله کشی می کنید، هیچ چسب، لحیم کاری، حلال یا مشعل لازم نیست. این امر مواد شیمیایی بالقوه خطرناک را از سیستم لوله کشی دور نگه می دارد.

لوله

هنگامی که از SharkBite استفاده می کنید، به ابزار خاصی نیاز نیست، به طور قابل توجهی احتمال خطا و نشت نصب را کاهش می دهد و خطر آسیب آب و قالب را کاهش می دهد.

اتصالات SharkBite EvoPEX™ حتی دارای یک نشانگر بصری سبز رنگ برای اطمینان از اتصال صحیح و دائمی هستند.

SharkBite پشت محصولات خود با ضمانت سیستم 25 ساله با پوشش آسیب های متعاقب آن می ایستد تا سال ها رضایت مشتری را فراهم کند.

لوله SharkBite PEX در ایالات متحده آمریکا با بالاترین درجه مواد تولید می شود. با بیش از 1.5 میلیون اتصال در هفته، SharkBite تولید کننده پیشرو در اتصالات لوله کشی و لوله PEX است.

ما سیستم خود را با 25 سال ضمانت سیستم پشتیبانی می کنیم که شامل پوشش آسیب های بعدی برای ارائه سال ها رضایت مشتری می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *