آب

اگرچه نوشیدن آب معدنی واتا اردبیل برای اکثر افراد بی خطر در نظر گرفته می شود، برخی از مارک ها ممکن است برای کسانی که به رژیم غذایی کم سدیم نیاز دارند، سدیم زیادی داشته باشند.

علاوه بر این، نگرانی هایی در مورد محتوای میکروپلاستیک آب معدنی در بطری های پلاستیکی وجود دارد.

در حالی که اثرات دراز مدت میکروپلاستیک ها بر سلامتی هنوز ناشناخته است، مطالعات اولیه حیوانی و لوله آزمایش نشان می دهد که این ذرات کوچک می توانند در بدن شما جمع شوند و التهاب را افزایش دهند.

در نهایت، آب معدنی گازدار اسیدی تر از آب معمولی است و قرار گرفتن در معرض اسید ممکن است به مینای دندان شما آسیب برساند.

در حالی که تحقیقات محدود است، یک مطالعه نشان داد که آب معدنی گازدار فقط اندکی بیشتر از آب معمولی به مینای دندان آسیب می رساند و صد برابر کمتر از نوشابه های شیرین آسیب می رساند.

آب

به طور کلی نوشیدن آب معدنی بی خطر در نظر گرفته می شود و نشان داده شده است که نوع گازدار آن فقط اندکی به مینای دندان آسیب می زند.

با این حال، نگرانی هایی در مورد سمیت میکروپلاستیک ناشی از نوشیدن آب معدنی از بطری های پلاستیکی وجود دارد.

آب معدنی به طور مستقیم در منبع بسته بندی می شود و اغلب حاوی مواد معدنی ضروری، به ویژه کلسیم و منیزیم است.

در حالی که ترکیب دقیق مواد معدنی بستگی به این دارد که آب از کجا می آید، نوشیدن آب معدنی ممکن است چندین فواید سلامتی داشته باشد.

با این حال، راه های دیگری برای به دست آوردن این مواد معدنی وجود دارد. بنابراین، انتخاب بین شیر و آب معدنی باید با توجه به اینکه کدام نوع را بیشتر دوست دارید تعیین کنید.

آب معدنی مستقیماً در منبع بطری می شود و به طور کلی حاوی مقادیر بیشتری از مواد معدنی ضروری نسبت به آب لوله کشی است. منبع آب بر ترکیب معدنی، فواید بالقوه سلامتی و طعم آن تأثیر می گذارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *