سبد حصیری

برای تهیه سبدهای حصیری مفید ما برای قارچ، از الیاف گیاهی بوته ای به نام حصیری استفاده می شود. استفاده از حصیری با تاریخ بشر مرتبط است که در مورد استفاده از آن در 3000 سال پیش اشاره شده است. از در هم تنیدگی الیاف آن، اشیاء روزمره بسیاری ساخته شده است، سبد، سینی، مبلمان و …

ممکن است به این مقاله علاقه مند شوید که در آن شکل ایده آل سبد برای قارچ را توضیح می دهیم

در بخش سبدهای قارچ ما طیف گسترده ای از سبدهای قارچ را پیدا خواهید کرد.

حصیر بافی چه ویژگی هایی دارد؟
حصیری ماده ای با استحکام زیاد است که علیرغم ظاهر شکننده اش دوام مشابه چوب های پرکاربرد دارد.
انعطاف پذیر و چکش خوار است که به شما امکان می دهد اشیایی با اشکال مختلف بسازید.
مواد کاملا طبیعی با کشت سازگار با محیط زیست
این یک ماده بسیار سبک است.
سبدهای حصیری چرا از آن برای حمل قارچ استفاده می شود؟
سبک بودن به ما این امکان را می دهد که سبد را بدون زحمت حمل کنیم. عامل بسیار مهمی است. در نظر داشته باشید که چند ساعت پیاده روی در کوه ها امری طبیعی است و داشتن ظرفی برای حمل قارچ ها و قارچ هایی که پیدا می کنیم ضروری است. این باید در عین سبک بودن ظرفیت خوبی داشته باشد.

در هم تنیدگی خاص الیاف حصیری اجازه می دهد حداقل بازشو بین نوارهای حصیری ایجاد شود. این اجازه می دهد تا پراکندگی بهینه هاگ قارچ ها و قارچ هایی که جمع آوری کرده ایم. این “کاشت” ضروری است تا قارچ ها و قارچ ها به تکثیر خود ادامه دهند و بتوانیم برای مدت طولانی از آنها لذت ببریم.

ایران یکی از تولید کنندگان در زمینه انواع میوه ها می بادش و انواع میوه ها رذا به کشورهای دیگر صادر می کند و از این رو استفاده از سبد بسیار زیاد میب اشد و سبد میوه ۲۰ کیلویی یکی از انواع سبد ها می باشد که در ایران بسیار پر کاربرد و پر فروش می باشد.

از طرف دیگر، و بسیار مهمتر برای سلامتی ما، سبدهای حصیری اجازه می دهد تا قارچ ها هوادهی کاملی داشته باشند. این هوادهی باعث حفظ بهتر نمونه های قارچ می شود. این به تبخیر آبی که ممکن است از باران یا شبنم دریافت کرده باشند کمک می کند. همچنین از مسمومیت احتمالی جلوگیری می کند.

حصیر چوبی

استفاده از کیسه های پلاستیکی و سایر ظروف مشابه، علاوه بر ضد اکولوژیک بودن، به دلیل گرما و تعریق کم قارچ ها، تکثیر باکتری ها و سموم و تسریع در پوسیدگی نمونه ها در شرایط نامناسب، کاملاً ممنوع است. ناگفته نماند که قارچ ها در چه وضعیتی به خانه می رسند، مطمئناً مستقیماً به زباله ها می روند.

همچنین با استفاده از سبد حصیری، به لطف مصرف مسئولانه محصولی که به صورت محلی و با مواد کاملا طبیعی ساخته شده است، تلاش خود را برای حفظ محیط زیست انجام می دهیم.

برای اطلاع از قیمت انواع سبد حصیری و سبد های دیگر از جمله یبد میوه و سبد حمل مرغ زنده می توانید به سایتها و مراکر معتبر مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *