چاقو

چاقو زنجان جیبی خود را با یک حرکت صاف پایین بیاورید و از مواد خود عبور دهید این به شما کمک می کند تا کنترل خود را حفظ کرده و برشی منظم تر ایجاد کنید.

تکنیک های برش مناسب اگر در مورد نحوه صحیح نگه داشتن چاقو یا استفاده از آن برای انجام وظیفه مطمئن نیستید، از یک کارگر با تجربه تر بخواهید که برای شما نشان دهد.

وقتی چاقوی خود را رها می کنید، غریزه طبیعی شما ممکن است گرفتن آن باشد. برای امنیت شما، بگذارید سقوط کند! یک چاقوی افتاده را می توان ضدعفونی کرد و در صورت نیاز جایگزین کرد، اما دستان شما به این راحتی بهبود نمی یابند.

آنچه می برید توجه کنید اگرچه یک آشپزخانه تجاری می تواند مکانی پر هیجان باشد، اما همیشه توجه کامل خود را به کار برش دهید. اگر حواس‌تان پرت است، کاری را که انجام می‌دهید متوقف کنید و قبل از بازگشت به برش، با حواس پرتی مقابله کنید به این ترتیب، می توانید ایمن بمانید و بهترین کار خود را تولید کنید.


عدم اجرای این اصول ایمنی چاقو می تواند یکی از پرکاربردترین ابزارهای شما را به خطر تبدیل کند. همیشه اصول اولیه کار با چاقوی آشپزخانه و ایمنی را به خاطر بسپارید و هر زمان که چاقوی جدیدی را وارد مجموعه ابزار خود می کنید، حتماً به کارکنان خود تکنیک های استفاده صحیح را آموزش دهید.

هنگامی که از یک چاقوی کسل کننده برای برش استفاده می کنید، باید نیروی بیشتری اعمال کنید. در نتیجه احتمال لیز خوردن چاقو بیشتر است و این خطر آسیب را افزایش می دهد.

تیز نگه داشتن چاقوها یکی از ساده ترین راه ها برای ایمن نگه داشتن آنهاست. به سادگی از یک سنگ تیز کننده یا چاقو تیز کن برای حفظ دقت اصلی تیغه استفاده کنید. اگر چاقوی شما نیاز به یک لمس بین تیز کردن کامل دارد، سعی کنید از فولاد تیزکننده استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *