کفش

اگر به دنبال یک جفت راحت برای پوشیدن در شهر هستید، کفش کوهنوردی قارتال می تواند گزینه بسیار خوبی باشند. شما همچنین می توانید این چکمه ها را در روزهای بارانی نه خیلی سنگین نیز به صورت غیر رسمی بپوشید.

چکمه‌ها و کفش‌های پیاده‌روی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریباً در تمام شرایط آب و هوایی مقاومت می‌کنند.

آنها معمولا بادوام، ضد آب و پشتیبانی عالی هستند. وقتی آنها را می پوشید، احساس می کنید می توانید تمام روز را با این چکمه ها راه بروید.

در نظر گرفتن کفش های پیاده روی برای استفاده روزمره می تواند گزینه بسیار بهتری نسبت به راه دیگر باشد یعنی استفاده از کفش های مخصوص پیاده روی در کوهستان.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، چکمه‌های پیاده‌روی در ساخت خود بسیار بادوام هستند، در نتیجه، راه رفتن در مسیرهای آسفالت طولانی‌ تر ممکن است ناراحت کننده باشد و همچنین ممکن است به یک دوره شکستن نیاز داشته باشد.

کفش

با این حال، اگر باید از چکمه های کوهنوردی استفاده کنید، به شما پیشنهاد می کنم سبک بمانید و به جای چکمه کفش های سبک وزن را انتخاب کنید زیرا لزوماً به ویژگی هایی مانند ساپورت مچ پا نیاز نخواهید داشت.

همچنین کفش های نزدیک و دونده های مسیر را در نظر بگیرید. آنها می توانند نسبتا سبک وزن باشند و همچنین ممکن است کم و بیش ضد آب باشند.

حتی با کاهش دما، اگر زمان زیادی را در داخل خانه سپری کنید، ممکن است در کفش های پیاده روی بیش از حد احساس گرما کنید.

این چکمه ها به دلیل عایق بودن و/یا ضد آب بودن گرمتر هستند. می توانید با جوراب های سبک تر بر این مشکل غلبه کنید یا چکمه های تنفس پذیر را در نظر بگیرید.

این کاملاً به سیاست های دفتر شما بستگی دارد. در دفتر من، هر کفشی قابل قبول است.

اکثر افراد در دفتر من کفش‌های مجلسی می‌پوشند، اما برخی از افراد کفش‌های پیاده‌روی، دوندگان مسیر و حتی دمپایی می‌پوشند.

به خاطر داشته باشید که هر دفتری اجازه چنین کد لباس غیر رسمی را نمی دهد. اگر شغل شما شامل معاملات عمومی است، به احتمال زیاد دفتر شما اجازه کفش های معمولی را نمی دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *