مواد شوینده لباسشویی به دلیل افزودن مواد مختلف رایحه های مختلفی متصاعد می شود.توصیه می شود رایحه لباسشویی مورد پسند خود را انتخاب کنید تا در آینده هنگام پوشیدن لباس احساس راحتی و شادی بیشتری داشته باشید.

اگر بوی پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی  را دوست ندارید، برای جلوگیری از تحریک پوست و مجاری تنفسی، می توانید سبک های بدون عطر یا رایحه ملایم را نیز انتخاب کنید.

علاوه بر 3 نکته فوق، اکنون بسیاری از شوینده های لباسشویی موجود در بازار از فرمول های فوق غلیظ و کم کف نیز استفاده می کنند که نه تنها در مصرف صرفه جویی می کنند، بلکه راندمان تمیز کنندگی بالاتری نیز دارند و می توانند از باقی ماندن مواد شوینده نیز جلوگیری کنند. می تواند در خرید گنجانده شود.

ترکیبات مایع لباسشویی مشابه پودر لباسشویی با خاصیت قلیایی کم، عملکرد ملایم و بدون آسیب به لباس، مناسب برای شستن لباس زیر، ملحفه و. می باشد. حلالیت خوبی در آب دارد و می تواند به سرعت در آب سرد حل شود تا اثر خود را به طور کامل اعمال کند.

سورفکتانت های غیر یونی کم کف اغلب به مواد شوینده لباس اضافه می شود، بنابراین شستشوی آن آسان تر است. مواد شوینده لباسشویی معمولاً از سورفکتانت های غیریونی مقاوم در برابر آب سخت استفاده می کنند که هم در آب نرم و هم در آب سخت موثر هستند.

ماده شوینده لباسشویی: ترکیب آن شبیه مایع لباسشویی است اما آب دوستی آن بهتر است که می تواند لباس را بعد از شستن نرمتر کند و برای پوست ملایم و غیر تحریک کننده باشد. اگر می خواهید از آن برای تهیه مایع دستشویی و مایع یقه استفاده کنید و سپس قسمت هایی از لباس را تمیز کنید، خاصیت ارتجاعی بالایی دارد.
به طور کلی، مواد شوینده لباسشویی کارآمدترین، راحت‌ترین و کم‌خطرترین محصول در بین تمام شوینده‌های لباس‌شویی است و همچنین اولین انتخاب هوشمندانه برای شستشوی لباس‌ها برای افراد مدرن است!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *